Побудовано на платформі

Громадські слухання у місті Южноукраїнськ

Цікава інформація
18.12.2019

17 грудня селищний голова Микола Бензар прийняв участь у громадських слуханнях, які пройшли в Южноукраїнську з питання продовження терміну експлуатації енергоблока №3 Южно-Української атомної електростанції. Організатором заходу була Державна інспекція ядерного регулювання України. Ці слухання стали знаковими для Компанії, адже вперше продовження ресурсу енергоблока відбувається до завершення проєктного строку експлуатації. ЮУАЕС-3 - вже одинадцятий атомний енергоблок в Україні, ресурс якого буде продовжений.

Побудовано на платформі