До уваги мешканців села Воронівка!

07.07.2020

Шановні мешканці

села Воронівка!

Повідомляємо, що з 09 липня 2020 року починаються громадські обговорення відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з питання розгляду  звіту про стратегічну екологічну оцінку до документа державного планування - генерального плану забудови території с. Ворнівка Вознесенського району Миколаївської області на підставі рішення Олександрівської селищної ради 40 сесії 8 скликання №14 від 10 квітня 2020 року «Про надання дозволу  на розробку генеральних планів Олександрівської селищної  ради».

Замовник документу державного планування та звіту про СЕО, який приймає рішення про затвердження документу -  Олександрівська селищна рада Вознесенського району Миколаївської області, виконавець – ТОВ «ТБ МОІЦ».

Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими у письмовій  формі, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил. Пропозиції та зауваження подаються до Олександрівська селищна ради за адресою: 56530, Вознесенський район, смт Олександрівка, вул. Подзігуна Генерала, №208.

Проведення консультацій з управлінням охорони здоров’я Миколаївської ОДА та  управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської ОДА у процесі стратегічної екологічної оцінки передбачається, відповідно до ст. 13 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку».

Строки подання зауважень та пропозицій – включно до 17.00 години 09.08.2020 року.

Ознайомитися з документацією можна за адресою: 56530, Вознесенський район, смт Олександрівське, вул. Подзігуна Генерала, №208.

Відповідальний спеціаліст  Получанова Н.В., тел. 0976916492.

Повідомлення

про початок процедури проведення громадських слухань щодо містобудівної документації - проекту Генерального плану та  розділу «Охорона навколишнього природного середовища» с. Воронівка

Нові Генеральні плани розробляються у зв’язку з тим, що попередньо розроблена містобудівна документація частково втратила актуальність, а також у зв’язку з отриманням містобудівної документації, яка б дала можливість приймати управлінські рішення щодо розміщення нових території для житлової та громадської забудови, впорядкування його територій, а також забезпечити сталий розвиток населеного пункту, визначивши черговість розміщення нової житлової забудови, покращення культурно-побутового обслуговування населення та існуючого функціонального зонування території міста, удосконалення вулично-дорожньої мережі, забезпечення формування повноцінного життєвого середовища.

Генеральний план с. Воронівка складається з текстових та графічних матеріалів. До складу текстових матеріалів включаються – пояснювальна записка, основні положення Генерального плану. Розроблено розділи «Охорона навколишнього природного середовища».  Графічні матеріали Генерального плану с. Воронівка  та масштаби – згідно завдання на проектування та ДБН Б.1.1-15:2012.

Замовник – Виконавчий комітет Олександрівської селищної ради, 56530, Вознесенський район, смт Олександрівка, вул. Подзігуна Генерала, №208, тел. приймальної  0976916492; 0506082984; 0989801835.

Розробник проекту – ТОВ «ТБ Миколаївський обласний інжиніринговий центр». Головний архітектор проекту – Матвіїв О.В.. Адреса: м. Миколаїв, вул.. Нікольська, 29/1.

Підстави для розроблення проекту – рішення 40 сесії 8 скликання Олександрівської селищної  ради №14 від 10 квітня 2020 року «Про надання дозволу  на розробку генерального плану с. Воронівка Олександрівської селищної  ради». Договір №99/1, від _________________2020 р.

Матеріали проекту Генерального плану та розділу «Охорона навколишнього природного середовища» с. Воронівка розміщені з 09.07.2020 по 10.08.2020 в приміщенні виконавчого комітету Олександрівської селищної ради за адресою: 56530, Вознесенський район, смт Олександрівське, вул. Подзігуна Генерала, №208, та с. Воронівка____________________________.

Відповідальним за організацію громадських слухань та розгляду пропозицій громадськості призначено  Якушкін О.О. тел. 0989801835.

Розгляд та узагальнення пропозицій громадськості до проекту Генерального плану та розділу «Охорона навколишнього природного середовища» с. Воронівка приймаються з 09.07.2020 по 10.08.2020, шляхом подання письмового звернення до виконавчого комітету Олександрівської селищної ради за адресою: 56530, Вознесенський район, смт Олександрівка, вул. Подзігуна Генерала, №208.

11.08.2020 о 10.00 год. в приміщенні сільської ради за адресою: 56530, Вознесенський район, смт Олександрівське, вул. Подзігуна Генерала, №208 розпочнуться громадські слухання щодо містобудівної документації -  проекту Генерального плану та розділу «Охорона навколишнього природного середовища» с. Воронівка.