До уваги депутатів Олександрівської селищної ради!

01.04.2021

16 квітня 2021 року о 14.00 год в приміщенні Олександрівської селищної ради відбудеться  VІ  сесія 9 скликання.

Запрошуються всі депутати прийняти участь у роботі ради!

на   6   сесію 9 скликання

16.04.2021  року о 14.00 год.

1. Про схвалення звернення Олександрівської селищної ради до Верховної Ради України,

Президента України, Кабінету Міністрів України,Народного депутата України

Чорноморова А.О.

Доповідач : селищний голова  Бензар М.М.

1. Про уповноваженого представника Олександрівської селищної ради в органах управління Асоціації органів місцевого самоврядування «Спроможні громади»

Доповідач : перший заступник селищного голови  Секкер Р.А.

1. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»

Доповідач : перший заступник селищного голови  Секкер Р.А.

4.Про ліквідацію відділу освіти Олександрівської селищної ради Вознесенського району Миколаївської

Області

Доповідач : начальник відділу кадрового та правового забезпечення  Рабко О.М.

1. Про ліквідацію структурного підрозділу (відділу) та структуру виконавчих органів

Олександрівської селищної ради.

Доповідач : начальник відділу кадрового та правового забезпечення  Рабко О.М.

1. Про внесення змін до штатного розпису Олександрівського селищного будинку культуриОлександрівської селищної ради та її виконавчих органів.

1. Про внесення змін до штатного розпису апарату та виконавчих органів

Олександрівської селищної ради

Доповідач : начальник відділу кадрового та правового забезпечення  Рабко О.М.

1. Про затвердження Програми зайнятості населення Олександрівської територіальної громади на період до 2023 року включно.

Доповідач : начальник відділу кадрового та правового забезпечення  Рабко О.М.

1. Про створення відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого органу Олександрівської селищної ради, затвердження Положення про відділ та вжиття заходів щодо його державної реєстрації.

1. Про внесення змін до Положення «Про надання одноразової грошової

матеріальної допомоги  громадянам, які проживають на території Олександрівської

селищної ради на 2020-2022 роки».

Доповідач : директор КУ ЦНСП Божко Т.В

1. Про затвердження колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом

Фінансового відділу Олександрівської селищної ради Вознесенського району  Миколаївської області

На 2021-2025 рр.

1. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються відділом «Центр надання адміністративних послуг» Олександрівської селищної радив новій редакції

Доповідач : начальник ЦНАП Самсонікова С.А.

1. Про затвердження проекту «Капітальний ремонт дороги по вулиці Туристична в селі Актове Вознесенського району Миколаївської області» Доповідач : селищний голова Бензар М.М.
  2. Про затвердження проекту «Капітальний ремонт дороги по вулиці Степова в селі Актове Вознесенського району Миколаївської області»
  3. Про визначення Державного підприємства «Агенція місцевих доріг Миколаївської області»замовником робіт по об’єкту «Капітальний ремонт дороги по вулиці Туристична в селі Актове Вознесенського району Миколаївської області»

4. Про визначення Державного підприємства «Агенція місцевих доріг Миколаївської області»замовником робіт по об’єкту «Капітальний ремонт дороги по вулиці Степова в селі Актове Вознесенського району Миколаївської області»

Доповідач : селищний голова  Бензар М.М.

1. Про затвердження Положення про ПОРЯДОК організації оздоровлення та відпочинку на базах відпочинку, санаторно - курортних закладах демобілізованих учасників антитерористичної операції на сході України та членів їх сімей за рахунок коштів місцевого бюджету Олександрівської селищної ради

Доповідач : директор КУ ЦНСП Божко Т.

1. Про скасування рішення Олександрівської селищної ради №9 від 25 лютого 2021 року « Про внесення змін до Статуту Трикратського закладу дошкільної освіти « Полісок»

Доповідач : секретар ради Корня О.В.

17 . Про скасування рішення  Олександрівської селищної ради  № 3 від 11 вересня  2020 року « Про внесення змін до Статуту Трикратського закладу дошкільної освіти « Полісок»

Доповідач : секретар ради Корня О.В.

1. Про внесення змін до Статуту Трикратського закладу дошкільної освіти « Полісок

Земельні питання