Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Масштабний суботник в Олександрівській громаді!

Цікава інформація
24.04.2019

До планових заходів було залучено мешканців та працівників бюджетних установ нашої громади. Спільними зусиллями в селищі Олександрівка та селі Трикратне було прибрано узбіччя доріг, прилеглі території  КП «Орбіта»,  дитячої школи мистецтв, бувшої колгоспної контори а також територію меморіального комплексу «Скорботної матері». Також висаджено дерева біля річки Південний Буг та прибрано сміття на території джерела. Мешканці  Актове прибрали центральну вулицю свого села та прилеглу територію школи. У Воронівці працювали над ліквідацією несанкціонованих сміттєзвалищ а також прибрали територію садочка, старостинського округу, мосту та територію Парку 30-річчя Перемоги. Спільно з небайдужими односельцями, було проведено прибирання місцевого кладовища у селі Трикрати. Роботи було зроблено чимало! Та сподіваємось на те, що жителі наших сіл будуть з повагою відноситись до тієї праці яка була зроблена нашими спільними зусиллями.

     Шановні мешканці Олександрівської об’єднаної територіальної громади та працівники бюджетних установ! Керівництво селищної ради, висловлює велику повагу та вдячність всім небайдужим хто долучився до прибирання та благоустрою території нашої громади, за підтримку і спільне проведення суботника. Сподіваємось, що це лише успішний початок нашої співпраці  і що в майбутньому ми зможемо розраховувати на Вашу допомогу та співучасть у суботниках. Адже тільки разом ми можемо зробити чистим наше довкілля!

2023 © Усі права захищено
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше