274-річниця Дня села Воронівка

Анонс події
07.10.2019

5  жовтня Воронівці відзначили 274-річницю Дня села. День села – особливе свято, яке об’єднує всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитись назавжди,  пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє.  Історія  села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.                                                                                                                                 Шановні мешканці села Воронівка від щирого серця вітаємо всіх вас з Днем села! Бажаємо добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій. Ідіть завжди вперед – до нових вершин та звершень! Зичимо всім жителям села божого благословення, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, достатку, наснаги у всіх ваших добрих справах. Нехай мир та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині. Зі святом!