Увага! Звіт поліцейського офіцера громади!

14.12.2022

23 грудня 2022 року о 13.00 год., у приміщенні Олександрівської селищної ради (вул. Генерала Подзігуна, 208, смт. Олександрівка), відбудеться проведення звіту поліцейського офіцера громади Анни Біличенко про стан дотримання правопорядку на території громади та ужиті заходи із запобігання правопорушенням. А також обговорення проблемних питань на території громади та пропозиції щодо їх вирішення.Для участі у заході запрошуються усі бажаючі мешканці громади.